Спальня Ніколь

Спальні меблі Ніколь

Фабрика Сокме вже майже перейшла на європейську систему виготовлення меблів. Це означає що сучасні спальні цього виробника мають багато модулів та спалень. Проте кілька класичних варіантів всеж таки залишилось. Одним з таких є спальня Ніколь.

Виробник продає цей гарнітур в двох кольорах – яблуня та береза. Нестабільна ситуація з пемшим кольором. Він то зявляється в продажі то знімається з виробництва. Спальня Ніколь в світлому кольорі береза є в продажі завжди.

Гарнітур має кілька додаткових модулів. Наприклад, можна обирати між більшою та меншою шафами. Та сама ситуація з комодами. Є варіанти ліжок. Можна купити спальню Ніколь з туалеткою або просто звичайним дзеркалом що вішається над комодом.

Корпуса всіх елементів цього спального гарнітуру виготовлені з ЛДСП. Плита досить міцна. Деталі захищені ПВХ кромкою. Фасади – потовщена плита МДФ щ фрезеруванням та патиною.

Дверцята працюють на пружинних сталевих завісах. Всі шухлядки функціонують за допомогою металевих телескопічних направляючих повного висуву. Ручки виготовлені з міцного металу, мають вигляд латунних, зроблені під старовину.

В цьому спальному гарнітурі використано досить багато елементів оздоблення з МДФ. В загальному спальня виглядає досить багато, про те вартість коливається в середньому ціновому сигменті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *