Львівські меблі для кухні

Кухонні меблі Львів

Досить популярне це місто серед покупців меблів. В українців склалося враження що Львівські меблі найкращі. Дуже багато людей шукають меблеві вироби для свого дому саме за такими пошуковими запитами.

кухня грета

Насправді самому Львові немає великих меблевих підприємств чи фабрик. Наприклад, велика українська фабрика Сокме розташована у смт. Жвирка що в Сокальському р-н. Про те коли шукають кухню цього виробника, то пишуть – кухонні меблі Львів.

Перейти в каталог кухонних меблів >>>

Фабрика Сокме не виготовляє багато моделей кухонь. Але кожна з них ділиться на багато типів, кожен з яких має велику кількість модулів. Наприклад, кухня Софія Баварія, Софія Престиж, Софія класика, плаза та багато інших. На вигляд це різні кухні але назва в них одна.

Кухонні меблі виробництва цієї львівської фабрики складаються з багатьох модулів. Дякуючи цьому можна підібрати тумбочки так, що вони ідеально впишуться в габарити кухні. Такі моделі як кухня Софія, фабрика продає окремо корпуса та фасади. Це означає що можна дозамовити фасад до посудомийки. Чи для того щоб закрити шахту з кранами від комунікацій. Такий підхід додасть приміщенню більш естетичнішого вигляду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *