Магазин корпусних меблів

Магазин меблів, каталог ціни
Шановні відвідувачі сайту. Ви потрапили в магазин меблів. Тут представлені вироби одного з українських виробників. Львівська фабрика меблів Сокме пропонує вам придбати якісні корпусні меблі за доступною ціною. Ви знайдете класичні та сучасні спальні, оригінальні стінки, багато меблів для передпокою та інші меблеві вироби.

Наш магазин меблів реалізує вироби львівської фабрики Сокме. Доставка по Івано-Франківській та сусідніх областях здійснюється трпнспортом магазину. В інші міста України відправляємо меблі поштовими службами. Крім цього, магазин меблів Смерічка надає послуги по монтажу та зборці меблів, а також виносу на поверх. Всі ці послуги оплачуються окремо.

Львівська фабрика меблів
Трохи про самого виробника. Львівська фабрика меблів Сокме є досить відомим брендом. Спеціалізується на виготовлені корпусних меблів для дому та офісу. Всі моделі перевіряються на зручність, проходять регулярні контрольні зборки. Меблі Сокме виготовлені з якісних екологічних матеріалів. Деталі кромкуються якісною кромкою ПВХ на спеціальному обладнанні.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *