Вітальня Селена

Стінка Селена

Вітаємо Вас шановні читачі на нашому сайті. Ви зайшли в розділ нашого сайту де ми публікуємо новини та огляди тих чи інших моделей меблів. Сьогодні пропонуємо Вам цікаву інформацію про вітальню Селена.

Це новинка від львівської фабрики Сокме. Селена це ціла система де представлено багато елементів вітальних меблів. В даному випадку представлена класична комбінація – шафа, пенал-вітрина, тумба ТВ та навісна полиця.

Замовити стінку Селена >>>>

Елементи системи Селена виготовлені з досить міцної плити ЛДСП. Майже всі деталі зроблені з плити товщиною 32 мм. Це досить рідкісне явище серед сучасних меблевиків. Чесно кажучи, не знаю наскільки виробництво таких меблів буде рентабельним. Про те якщо фабрика продовжить виробництво цих меблів, то це точно буде подарунок любителям надзвичайної міцності.

стінка селена

Взагалі виробнициво цієї системи зроблене на сучасний європейський манер. Використана сучасна фурнітура. Телескопічні шарикові наравляючі. Міцні пружинні завіси (35). Полки не просто ставляться на полкотримачі, а фіксуються спеціальними тримачами.

 

 

 
 

 

 

Фасади вітальні Селена виготовлені з глянцевої плити МДФ. Модель зроблена по сучасному – без ручок. Замість них передбачені спеціальні виступи під руку. Всі нижні елементи розміщені на спеціальних меблевих ніжках.

Шановні покупці. Якщо у Вас залишились запитання стосовно стінки Селена, залиште свій номер телефону в полі нижче. Ми перетелефонуємо:


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *