Сандра

Спальний гарнітур Сандра

Вітаємо Вас шановні читачі на сторінках нашого сайту. Сьогодні пропонуємо Вам огляд бюджетного спального гарнітуру Сандра від фабрики Сокме. Поки писалася ця стаття нам повідомили що виробник збирається знімати цей гарнітур з виробництва. Проте, Ви ще можете придбати комплект цих меблів, або якийсь з його елементів. Справа в тому, що багато модулів цієї спальні є на залишках. А там – хто знає? Може фабрика і не буде знімати таку спальню з продажі. Як на мене, то модель досить вдала.

Ніжні приємні кольори – ясен шимо та мока, вдало поєднані між собою завжди виділяли спальню Сандра з поміж інших. Якісна сучасна фурнітура. Велика кількість модулів. Можливість комбінувати та комплектувати різні гарнітури з елементів набору спальні Сандра – це далеко на всі плюси цих меблів. Гарнітур виготовлений з якісної ЛДСП. Торці всіх деталей захищені ПВХ кромкою, яка наноситься за допомогою спеціально обладнання.

Замовити спальню Сандра >>>>

Елементи гарнітуру Сандра

 
Виробник представив на вибір покупців два варіанти шаф – тридверна з одним дзеркалом та пятидверна з трьома дзеркалами. Кожна з них поділена на секції з трубою для довгого одягу та полицями. Внизу розміщені шухлядки що працюють на роликових направляючих повного висуву. Малу тридверну шафу досить часто купують для дитячих кімнат.

В цьому гарнітурі є можливість вибирати серед трьох комодів. Найменший вузький комод на пять шухлядок, більший з дверцятами та класичний комод з великим боковим дзеркалом. Останній користується досить значною популярністю серед українських покупців. Перші два комоди можливо докомплектувати навісним дзеркалом.

Також в комплекті передбачено два варіанти ліжок – двоспальне (160), односпальне (140). Ліжка Сандра зроблені на сучасний лад без переднього бильця. Узголівя високе, з візерунком. Будь-яке ліжко з цього комплекту добре укріплене. Розраховані під спеціальний металевий вклад з буковими ламелями. Така система була розроблена італійськими меблевиками для ортопедичних матраців. Ніжки такого підкладу регулюються, що добре компенсує нерівності підлоги.

Шановні покупці. Якщо у Вас є запитання стосовно спального гарнітуру Сандра. Залиште свій номер в полі нижче. Ми побачимо, та перетелефонуємо:


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *