Спальня Венера люкс

Венера люкс

Цьому гарнітуру з самого початку пророкували великі продажі. Класична спальня Венера люкс від Сокме, як раз вчасно замінила звичні гарнітури в темних горіхових та жовтуватих вільхових кольорах.

спальня венера люкс

Приємний відтінок полярної берези, ніжна структура дерева, золотиста патина – гарно прикрасили фасади спальні Венера люкс в світлому кольорі. Інший колір, вишня портофіно, хоч і має де що темні відтінки, дуже гарно підходить до просторих приміщень де домінує стиль класика.

Замовити спальню Венера люкс >>>>

Виробник дуже добре зрозумів потреби сьогоднішнього покупця. Враховуючи помилки які були допущені в попередніх гарнітурах, представив цю спальню зовсім по новому. Гарнітур став модульним, що дозволило продавати його по елементах. Кришка комоду та прикраваток стала значно товстішою, що раз і на завжди зняло проблему її прогинання під вагою телевізора чи інших предметів.

Комплектація спальні Венера люкс

 
В комплект спальних меблів Венера люкс не входить туалетний столик. Замість нього можна використовувати комод. Власне, його верхня мілка шухлядка як раз чудово підходить для зберігання косметики. На вибір покупців представлено дві шафи – чотири та пяти дверні.

пятидверна шафа венера люкс

Ліжко Венера люкс розраховане під ортопедичний матрац. Тут використовується спеціальний металевий підклад з буковими ламелями на ніжках що регулюються. Подібна система не тільки підсилює ортопедичну дію матрацу, але й практично знімає все навантаження з корпусу ліжка значно подовжуючи терміни його служби.

чотиридверна шафа венера люкскорпус шафи венера люксліжко венера люкс

Шановні покупці. Якщо Ви маєте додаткові запитання стосовно спальні Венера люкс, залиште номер свого телефону в формі нижче. Ми перетелефонуємо та надамо вичерпну відповідь:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *