Конго Прихожа

Конго ДСП

Прихожа Конго це один з найбільш популярних наборів львівської меблевої фабрики СОКМЕ. Вона є досить продуманою та практичною. Цього разу нам довелося збирати прихожу Конго, як повний набір в с.Стриганці що на Франківщині. Справа в тому що ця прихожа є модульною, тому її рідко замовляють у повному зборі.

prihoja_kongo
Конго

Отже до комплекту меблів Конго входять такі елементи – дводверна шафа, тумба з двома шухлядами та надставка з вішаками. Окремо прихожа Конго може докомплектовуватися тумбою для взуття та дзеркалом.

Розміри:

Шафа+вішак: ширина  1200 мм/висота 2000 мм/ глибина 360 мм

Тумба: ширина  800 мм/висота 1110 мм/ глибина 285 мм

Дзеркало: ширина 700 мм/ висота 700 мм/ глибина 25 мм

Ці меблі виготовлені з високо якісної плити (ДСП).  Фасади також ДСП. Двоє дверцят на шафі, до яких кріпляться дзеркала, працюють на внутрішніх завісах(півплити). Шухлядки їздять на звичайних роликових направлчючих. Набір Конго розміщений на хромованих ніжках. В разі необхідності ніжки регулюють нерівності підлоги. В комплекті з фабрики поставляються два великі хромовані вішаки для верхнього одягу, та два менших гачки для ключів, парасоль і т. п.

<<<Замовити прихожу Конго>>>

 kongo_venge  prihoja_kongo_sokme  tumba_kongo

Як ми покращили цю прихожу

В господаря якого ми збирали прихожу Конго залишився після ремонту тюбик невикористаних рідких цвяхів. Тому ми використали цей клей замість ПВА який йде в комплекті для надійнішої зборки шухляд. Тепер вони точно служитимуть довго. До того ж ми додатково підсилили склейку дзеркал. Справа в тому, що вони клеються до дверей за допомогою двосторонньої липкої стрічки. Не можна сказати що таке кріплення є поганим. Та в нашому випадку прихожа Конго була розміщена надто близько від вхідних дверей, постійні перепади температури можуть пошкоджувати двосторонню липку стрічку. Для того щоб бути впевненому що дзеркало не відірветься його необхідно додатково кріпити на рідкі цвяхи або силікон.

Дивіться відео:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *