Кухня Софія Престиж

Софія Престиж – модульний гарнітур для кухні

Останнім часом все більше людей купують модульні кухні. Однією з них є Софія Престиж. Це кухонний гарнітур відомої української фабрики СОКМЕ. Кухня з різноманітними тумбочками та кольоровими фасадами, які можна комбінувати як завгодно.

sofiya_prestij_sokme
Капучіно/шоколад

До нас звернувся житель Івано-Франківська з проханням порахувати вартість кухні, проект якої йому зробили в іншій фірмі. Та ціна яку йому озвучили, чоловіка явно не влаштовувала. Ми одразу зрозуміли що кухня на замовлення вийде задорогим задоволенням для цього клієнта і запропонували йому економніший варіант фабричну кухню Софія Престиж. В результаті чоловік залишився задоволеним оскільки зекономив більше десяти тисяч гривень.

<<<Замовити кхню Софія Престиж>>>

Чому така різниця

Насправді кухня Софія Престиж вийшла не набагато гіршою від тої що мала бути під замовлення. А зовні взагалі нічим не відрізнялася. Зараз приведемо приклад. В кухні Софія Престиж використані сучасні телескопічні направляючі повного висуву шухляди. Точно такі ми використовуємо при виробництві кухонь на замовлення. Сучасні газові фіксатори, які використовуємо не тільки ми, а напевно весь світ. Плита ДСП що використана при виробництві кухні Софія Престиж нічим не відрізняється від тої що виготовляють кухні на замовлення. Те саме можна сказати про кромковку деталей. Як в одному так і в іншому випадку всі елементи кухонь кромкуються на станку пластиковою кромкою.

 sofiya_prestij  sofiya_prestij_sokme  kuxnya_sofiya

Різниця все ж таки є. Вона в фасадах та завісах. При виробництві кухні на замовлення використовують фасад з фарбованого МДФ, а в кухні Софія Престиж МДФ плівковий. Тут справа не в тому що фарбований МДФ набагато кращий, а в тому що на нього є попит, тому виробники піднімають ціни. Саме це є основною причиною високої вартості кухонь під замовлення. Друга причина це завіси. В фабричних кухнях, як правило використовують завіси звичайні, вони хоч і служать непагано та такого комфорту як при користуванні завісами з відбійником(самодотягуючими) не відчувається. А при виробництві кухонь на замоалення як раз використовують завіси самодоиягуючі.

Чому варто купувати кухню Софія Престиж

В загальному нашому дизайнерові вдалося підібрати тумбочки того ж розміру щой мали бути зробленими на замовлення. Похибка була 8 сантиметрів, для шстиметрової кухні це не так вже й багато. Нашим монтажникам вдалося ідеально змонтувати кухню – сховати витяжку, закріпити мийку і т.д. Кухня Софія престиж розміром шість погонних метрів обійшлася в 21 тисячу гривень. Це з доставкою, монтажем, збіркою та всіми іншими додатковими послугами. Попробуйте замовте таку кухню  в своєму місті і розкажіть нам в коментаріях скільки вона буде коштувати.

Дивіться відео:

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *