Контакти

Сокме Сокаль
Контактні телефони:

+380951920485

+380673050642

 

  • admin@mebli-smerichka.com.ua 
  • max9430@ukr.net 

Вкажіть Ваш номер телефону. Ми передзвонимо


admin@mebli-smerichka.com.ua

Саме так переважно шукають вироби львівської меблевої фабрики Sokme. Справа в тому що основні потужності фабрики розташовані в Сокальському р-н що на Львівщині. Так до них і привязалася народна назва сокальські меблі, або Сокме Сокаль.

Пропонуємо Вашій увазі сайт присвячений виробам цієї фабрики. Виробника, який максимально спростив вибір модельного ряду щоб не плутати людей безліччю непрактичних моделей меблів. Тут все продумано до дрібниць, а девіз фабрики – жодної фальшивої ноти. Так воно і є – сокальські меблі практичні, добре функціонують, прості та надійні. Будь- які недоліки виробник швидко виправляє.

Постійне удосконалення обладнання. Розробка та модернізація виробів. Визначення напрямку тенденцій сприяє тому що меблі Сокаль рухаються в ногу з часом. Однією з, так би мовити, фішок цього виробника є модульні системи меблів для спальні, кухні, та дитячої. Великий вибір прихожих та дитячих меблів.

Фабрика Сокме одна з перших замінила технологію склеювання шухляд клеєм ПВА на більш надійну та сучасну. Завжди на високому ріані була точність зборки цих виробів. Виробник вже давно використовує технологію кромкування деталей надійною кромкою ПВХ.

Купуючи сокальські меблі Ви можете бути впевнені – ці вироби себе оправдають. Вони служитимуть довго не завдаючи ніяких клопотів своїм господарям. Це не просто слова. Це факт з яким погоджуються багато наших покупців.